Konie na Sprzedaż

Specjalizujemy się także w hodowli. Konie z naszej stadniny zawsze wychodzą spokojne, kochane oraz przyzwyczajone do kontaktu z człowiekiem.


Imię: WENDIA
Rasa: SP 
CENA: 16 900 zł

Młoda, niespełna 3 letnia klacz. Mieszanka hucuła i araba, idealnie nadająca się pod dzieci do rekreacji. Świetna do wprowadzenia początkujących jeźdźców w świat jeździectwa czy później w skoki. Nada się również do oprowadzanek. Klacz jest zajeżdżona i pracuje również pod dziećmi. Jest przyzwyczajona do zabiegów pielęgnacyjnych, kowala i weterynarza. Niepłochliwa, bez żadnych narowów i nałogów. Nauczona wchodzenia do przyczepy.


Imię:    SPRZEDANA!!!
Rasa: SP
CENA: 14 900 zł

Młoda, 3 letnia klacz, świetna mieszanka hucuła i araba. Mieszanka ta to idealne połączenie jeśli chodzi o konia do rekreacji. Świetnie nada się jako koń do szkółki pod dzieci, które zaczynają swoją przygodę z jeździectwem czy ze skokami. Klacz jest zajeżdżona, chodzi pod dziećmi. Bardzo spokojna, przyzwyczajona do zabiegów pielęgnacyjnych jak i weterynarza czy kowala. Regularnie odrobaczana i werkowana. Nie ma żadnych narowów i nałogów. Przyzwyczajona do przyczepy.


Imię: Haszka
Rasa: hucuł
CENA: 10900 zł

Młoda, 3 letnia klacz huculska. Zajeżdżona, spokojna, pracuje z dziećmi. Bezproblemowa przy pielęgnacji, kowalu i weterynarzu. Bez żadnych narowów i nałogów. Koń idealnie nada się do rekreacji oraz wyjazdów w teren. Regularnie odrobaczana i werkowana. Niepłochliwa, przyzwyczajona do wchodzenia do przyczepy.


Imię: Ruda
Rasa: SP
CENA: 18 900 zł

Młoda, niespełna 3 letnia klacz. Mieszanka araba i wielkopolaka, idealnie nadająca się pod dzieci do rekreacji. Świetna do wprowadzenia początkujących jeźdźców w świat jeździectwa czy później w skoki. Nada się również do oprowadzanek. Klacz jest zajeżdżona i pracuje również pod dziećmi. Jest przyzwyczajona do zabiegów pielęgnacyjnych, kowala i weterynarza. Niepłochliwa, bez żadnych narowów i nałogów. Nauczona wchodzenia do przyczepy.


Imię: Jupiter
Rasa: SP
CENA: 18 900 zł

Młody wałach Jupiter to 4 letni koń, mieszanka araba i wielkopolaka. Świetnie nada się do pracy z dziećmi w rekreacji. Idealnie wprowadzi młodych jeźdźców w początek skoków czy wyjazdy w tereny. Koń o naprawdę dobrej głowie i spokojnym charakterze. Niepłochliwy, chodzi w tereny sam jak i z innymi końmi. Przyzwyczajony do przyczepy i ruchu ulicznego. Bez żadnych narowów i nałogów. W tereny chodzi sam jak i z innymi końmi. Bezproblemowy przy zabiegach pielęgnacyjnych, kowalu i weterynarzu.